Lufyen Mantar

Mantar kumaş, bir kumaş destek üzerinde mantar yüzeyli benzersiz bir zanaat malzemesidir. Deriye benziyor ancak normal bir kumaş olarak kullanılabilir.
Mantar derisi olarak da bilinen bu deri, insan yeteneği ile doğanın zenginliği arasındaki mükemmel evlilikten doğdu, derinin en iyi "hayvansız" ve vegan ikamesi olmanın çok ötesinde .

Filtre

-Aşırı hafiflik Hacminin% 50'den fazlası hava olduğundan mantarın bu kadar hafif olmasına şaşmamalı.

-Su direnci Mantar cüzdanlar ve çantalar, en olumsuz hava koşullarında bile en sevdiğiniz cihazları güvenli ve sağlam tutmak için mükemmeldir. Suya dayanıklılık, mantarın en iyi korunan sırrıdır: mantar, esas olarak neme karşı dayanıklılığı nedeniyle bozulmadan yaşlanır.

-Aşınma ve yırtılma direnci Mantar cüzdanlar çok sağlamdır ve her gün kot pantolonunuzun cebinde taşısanız bile ömür boyu dayanır; diğer mantar aksesuarları da aynı derecede dayanıklıdır. Bal peteği yapısı sayesinde mantar aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır ve yüksek sürtünme katsayısına sahiptir.

-Yavaş yanma Kesinlikle bunu test etmeniz gerekmeyeceğini umuyoruz, ama hey… asla bilemezsiniz! Mantarın yavaş yanması onu doğal bir yangın geciktirici ve yangına karşı bir tür bariyer haline getirir.

-Yumuşaklık ve Benzersizlik Mantar kumaşın yumuşaklığı müşterilerimizin en çok sevdiği özelliklerden biridir. Ayrıca, iki eşit mantar parçası olmadığı için her ürün parmak izi kadar benzersizdir

Peki nedir özelliklerimiz?

• Ürünlerimiz tamamen bitki bazlı materyaller kullanılarak üretiliyor

• Tamamen lüks ürünlerimiz uzun yıllar rahatlıkla kullanım imkanını sizlere sunuyor

• Upcycle ürünlerimiz sayesinde, doğaya da zarar vermeden harika tasarımlar elde etmiş oluyorsunuz

PETA onaylı tasarımlarımız sayesinde, doğa hiç olmadığı kadar güvende. Sizlerin de hassasiyetlerini dikkate alarak hayatınıza renk katacak farklı birçok tasarımı ortaya koyduk.

Bu tasarımları ortaya koyarken de çevreden ilham aldık. Yurtdışından özel olarak getirttiğimiz bitkisel bazlı deri sayesinde sizlere harika bir marka yarattık.